Awanse w Gekko Taxens

Awanse w Gekko Taxens

Miło nam poinformować, że Marek Urbaniak awansował na stanowisko starszego konsultanta, a Mateusz Deryło został konsultantem w zespole Gekko Taxens.

Marek Urbaniak jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z VAT oraz technologią podatkową. Zajmował się doradztwem podatkowym w polskich i międzynarodowych kancelariach i firmach konsultingowych, w tym należących do tzw. wielkiej czwórki. Uczestniczył w wielu projektach obejmujących wdrożenia cyfrowego raportowania podatkowego i doradztwo związane z międzynarodowym obrotem towarowym oraz dla branż automotive i energetycznej. W Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe zajmuje się głównie podatkiem od towarów i usług oraz bieżącym doradztwem prawnym.

Mateusz Deryło jest absolwentem Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego i studentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się głównie podatkiem dochodowym od osób prawnych, w szczególności zagadnieniem cen transferowych.