Home page

Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
previous arrow
next arrow

Gekko Taxens

Jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku doradztwa podatkowego, która specjalizuje się w kompleksowym wsparciu klientów we wszelkich aspektach prawno – podatkowych. Skupiamy się na praktycznych rozwiązaniach, dostosowanych do branży w której działa klient.

Wśród naszych Klientów są największe firmy prywatne i państwowe działające w branży leasingowej, motoryzacyjnej, farmaceutycznej, FMCG.

Naszymi dwoma podstawowymi filarami działalności są w pełni profesjonalna obsługa oraz poszukiwanie niestandardowych rozwiązań dla biznesu w oparciu o nasz wyjątkowy zespół, który składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji i koordynacji projektów prawno – podatkowych.

BLOG

Na blogu dzielimy się informacjami oraz opiniami dotyczącymi podatków i prawa. Nasi eksperci w jasny i przystępny sposób na bieżąco komentują orzecznictwo podatkowe oraz zmiany legislacyjne. Read more >

Zespół

Nasz zespół świadczy usługi doradztwa podatkowego i prawnego dla klientów prowadzących działalność we wszystkich sektorach gospodarki. Pracujemy zarówno dla międzynarodowych spółek, jak i polskich przedsiębiorstw, firm z branży leasingowej, motoryzacyjnej, FMCG oraz dla jednostek sektora finansów publicznych.

Oferujemy najwyższej jakości doradztwo podatkowe i kompleksową pomoc naszym klientom we wszelkich aspektach związanych z rozliczeniami podatkowymi. Proponujemy praktyczne rozwiązania dostosowane do branży, skali działalności oraz warunków rynkowych w których działa firma.  Read more >

Aktualności