GRUPA GEKKO

Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
previous arrow
next arrow

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Grupa Gekko

Grupa Gekko Taxens powstała na przełomie 2016 i 2017 r., gdy działalność rozpoczęły spółki Gekko Taxens Doradztwo Podatkowe oraz Kancelaria Gekko Taxens. Współpraca obu podmiotów pozwala m.in. na tworzenie interdyscyplinarnych zespołów, które składają się z doświadczonych menedżerów, zajmujących się obsługą biznesowo-prawnopodatkową dużych przedsięwzięć gospodarczych i postępowań, skupiających się na praktycznych rozwiązaniach dostosowanych do branży, w której działa Klient.

W styczniu 2018 roku rozpoczęła się współpraca z Gekko advisoryNOW, spółką partnerską zajmującą się doradztwem gospodarczym, założoną przez Violettę Małek i Pawła Młyńskiego. W 2021 r., w związku z rozwojem Grupy Gekko, działalność rozpoczęła firma szkoleniowa – Gekko Taxens Akademia.

Oferuje pełny zakres doradztwa podatkowego i wsparcie we wszelkich aspektach rozliczeń podatkowych. Skupia się na praktycznych rozwiązaniach dostosowanych do branży i warunków, w których działa klient. Proponuje skuteczne, a jednocześnie bezpieczne rozwiązania, włączając się w ich wdrożenie.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Kancelaria Prawna Gekko Taxens oferuje dogłębną znajomość prawa z praktyką jego stosowania w biznesie. Specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze motoryzacji, leasingu, nieruchomości, TSL, mediach, produkcji i branży finansowej.

Projekt szkoleniowy, którego celem jest przekazywanie wiedzy profesjonalistom z poszczególnych branż w przystępny i praktyczny sposób – tak, by ułatwiać im rozwiązanie rzeczywistych problemów oraz przyczyniać się do wzrostu kluczowych kompetencji.

Dzięki DNA, składającego się z doświadczenia i nowoczesności, oraz pracy, która jest jednocześnie pasją, Gekko advisoryNOW staje się zaufanym doradcą dla wielu klientów, z którymi buduje efektywną i otwartą relację, zapewniając najwyższe standardy komunikacji.