O NAS

Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
previous arrow
next arrow

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

Gekko Taxens

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa podatkowego oraz kancelarią prawną, która specjalizuje się w kompleksowym wsparciu klientów we wszelkich aspektach prawno–podatkowych. Skupiamy się na praktycznych rozwiązaniach, dostosowanych do branży w której działa klient.

Pracujemy dla klientów ze wszystkich sektorów gospodarki, szczególne doświadczenie mamy we współpracy z firmami z sektora leasingowego i motoryzacyjnego, branży medialnej, IT, TLS oraz FMCG. Doradzamy także jednostkom sektora finansów publicznych – samorządom i spółkom komunalnym.

Naszymi dwoma podstawowymi filarami działalności są w pełni profesjonalna obsługa oraz poszukiwanie niestandardowych rozwiązań dla biznesu w oparciu o nasz wyjątkowy zespół, który składa się z ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zdobytym podczas realizacji i koordynacji projektów prawno – podatkowych.

Praktyka podatkowa Gekko Taxens utrzymuje się w czołówce najlepszych zespołów podatkowych w Polsce, o czym świadczą rekomendacje w rankingach zarówno dla Gekko Taxens, jak i indywidualne nagrody dla naszych doradców.

W 2019 r. debiutowaliśmy w rankingu największych firm doradztwa podatkowego według „Dziennika Gazety Prawnej” w kategorii „Firmy duże”. W 2021 r. po raz kolejny zostaliśmy sklasyfikowani w rankingu World Tax Guide w drugiej najwyższej kategorii firm świadczących usługi doradcze w zakresie podatków pośrednich.

We współpracy z klientem najbardziej zależy nam na innowacyjnych rozwiązaniach i długoterminowym doradztwie prawno – podatkowym,  przy jednoczesnym uwzględnieniu uwarunkowań biznesowych i specyfiki branży. Stawiamy na wiedzę ekspercką, pracę zespołową, troskę o Klienta oraz innowacyjność – to nasze główne wartości, którymi kierujemy się we współpracy.

Oferujemy pełny zakres doradztwa podatkowego i wsparcie we wszelkich aspektach rozliczeń podatkowych. Przeprowadzamy audyty podatkowe i pomagamy w trakcie kontroli. Reprezentujemy Klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi oraz sądami administracyjnymi.

Nasze obszary specjalizacji w zakresie podatków to m.in. VAT, akcyza, podatki dochodowe (CIT, WHT), podatki osobiste, ceny transferowe (TP, TP-R), postępowania podatkowe i sądowe, podatek od nieruchomości, doradztwo dla sektora publicznego. Prowadzimy również szkolenia podatkowe.

Dzięki dynamicznemu i doświadczonemu zespołowi zapewniamy naszym Klientom stałą i kompleksową obsługę prawną. Nasza Kancelaria prawna doradza Klientom m.in. w obszarze prawa spółek, kontraktów, nieruchomości, ochrony środowiska, ochrony danych osobowych, własności intelektualnej i mediów. Dysponujemy zespołem prawników posiadających jedno z najszerszych na rynku doświadczeń w prowadzeniu krajowych i międzynarodowych sporów cywilnych, karnych, karnych skarbowych, podatkowych i administracyjnych na wszystkich etapach postępowań sądowych.