VAT i akcyza

Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
Warszawa z lotu ptaka - kopiuj - kopiuj
previous arrow
next arrow

VAT i akcyza

Nasi doradcy to doświadczeni specjaliści z zakresu podatku VAT, wielokrotnie wyróżniani przez międzynarodowy magazyn International Tax Review. To profesjonaliści będący autorami setek artykułów w prasie fachowej i doświadczonymi wykładowcami.
Doradzamy zarówno korporacjom, jak i jednostkom samorządu terytorialnego, firmom z sektora MŚP, jednostkom non-profit i osobom prywatnym. Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie rozliczeń transakcji o charakterze transgranicznym, dzięki czemu zapewniamy wsparcie zarówno firmom zagranicznym, jak i polskim przedsiębiorcom planującym inwestycje poza granicami kraju.
Prowadziliśmy liczne projekty związane z odzyskiwaniem nadpłaconego podatku VAT. Zaufanie klientów zdobywaliśmy odzyskując wielomilionowe kwoty nadpłat i odsetek. Wspieramy w przeprowadzaniu kompleksowych korekt zobowiązań podatkowych, prowadzimy również postępowania podatkowe i bronimy w sporach z fiskusem. Reprezentujemy klientów przed sądami administracyjnymi, prowadzimy postępowania przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej, Trybunałem Konstytucyjnym i Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu. Doradzamy rozwiązania, które pozwalają ograniczyć ryzyko uwikłania firmy w schematy związane z wyłudzeniami podatku VAT.